banner2a.jpg

Polymerové šperky pro rozzáření všedního dne
 
 
logo-2015-300.png

Pár slov o mně

Je to už mnoho let, kdy jsem uviděla u dětí na horách takovou „divnou modelínu“ a začala si s ní hrát a experimentovat. Prošla jsem si obdobím zkoušení, osahávání si vlastností, objevování nepřeberných technik – nejdříve sama, později též prostřednictvím online i živých kurzů s renomovanými českými i zahraničními lektorkami. Ten proces nikdy nekončí, polymerová hmota má netušené - a troufám si říct neomezené – možnosti, pořád je tak co objevovat a zkoušet. Ze zájmu se vyvinul koníček a z koníčku láska, která mě stále drží.

Tvořím spíše intuitivně, bez přílišného plánování, raději nechávám hmotu, ať si tak trochu sama řekne, čím chce být. Mám ráda výzvy, které člověka donutí vybočit ze svých zajetých kolejí - ty mou tvorbu vždy posunou o další krok dál, ať už jsou to tvořivá témata či neobvyklé barevné palety.

Dnes jsem mnohem dál než před lety, své výrobky prodávám na Fleru, v kamenných prodejnách i na řemeslných trzích. Mé šperky už udělaly radost mnoha ženám, leckteré se opakovaně vrací a mě hřeje u srdce, když vím, že je rády nosí.

Zaujme-li něco i vás, bude mi potěšením

Marcela
   
  
  
  
  
  
© Výrobky i jejich fotografie jsou mé originály (případné inspirace cituji) - prosím nekopírujte ani jedno z nich.
(reklama, kterou na stránkách vidíte, je generována poskytovatelem - její podobu ani obsah neovlivním, v některých prohlížečích lze její zobrazování vypnout)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one