banner2a.jpg
 

Část mé nabídky naleznete na Fleru
 
 
  
nebo se podívejte na mou FB stránku
  
Občas se též můžeme potkat na jarmarcích v Praze a bližším či vzdálenějším okolí.

Pár slov o mně

Práci s polymery se věnuji od ledna 2012. Zahlédla jsem pár týdnů předtím u dětí na horách takovou "divnou modelínu", zaujala mě, a tak jsem si koupila prvních pár kostek, nástrojů a začala experimentovat. Našla jsem na internetu spoustu návodů a inspirací, různě zkoušela vlastní verze a přístup k materiálu.

V létě 2013 jsem si začala doplňovat mezery v Polymerové škole online, kde jsem se dostala mezi 12 vyvolených historicky prvního ročníku.

Od ledna 2014 si rozšiřuji obzory i na živých kurzech s českými i zahraničními lektorkami. V kurzech sbírám inspiraci i technické fígle, přesto se stále snažím jít svou vlastní cestou.

Postupem času jsem si ověřila, že mi více vyhovuje spíše intuitivní způsob tvoření než přílišné plánování – prostě nechat hmotu, ať si tak trochu sama řekne, čím chce být.
Mám ráda výzvy, které člověka donutí vybočit ze svých zajetých kolejí - ty mou tvorbu vždy posunou o další krok dál. Polymerová hmota má netušené - a troufám si říct neomezené - možnosti, a tak věřím, že mi bude výzvy přinášet ještě dlouho.

Tvoření mě baví, odreaguji se u něj, mám radost z povedeného díla a potěší u srdce, když mé šperky dělají radost jiným.

Pokud vás něco zaujme, bude mi potěšením.

Marcela
   
 
 
© Výrobky i jejich fotografie jsou mé originály (případné inspirace cituji) - prosím nekopírujte ani jedno z nich.
(reklama, kterou na stránkách vidíte, je generována poskytovatelem - její podobu ani obsah neovlivním, v některých prohlížečích lze její zobrazování vypnout)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one